EMA-ZBYT, ul. Kraszewskiego 9/12, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 24 63

Schemat Pilarka tarczowa MAKITA HS6100

Części oryginalne MAKITA. Wyjątkiem są części zaznaczone etykietką Tani zamiennik lub Zamiennik polski
NrKodNazwaCena
1265995-6Śruba 4x182,68
2453288-5Rear cover4,18
3643650-4Nakrętka szczotki  4,27
4196018-8Komplet szczotek węglowych CB-17415,22
6265995-6Śruba 4x182,68
7911268-2Śruba 5x452,63
8141313-1Motor housing complete88,45
11645200-1Kondensator-
12453284-3Lock off button1,49
13231469-9Sprężyna 42,78
14650245-6Przełącznik17,75
16654532-5Złącze6,78
17265995-6Śruba 4x182,68
18687052-4Klema kabla3,52
19665890-4Przewód zasilający 1.0-2-4.057,28
20682540-6Osłona kabla7,10
21453282-7Handle cover23,46
22525863-8Stojan85,34
23266095-5Śruba 5x556,78
24453283-5Przegrona4,10
25261103-7Podkładka gumowa2,68
26421479-6Pierścień gumowy19,00
27210016-9Łożysko kulkowe 698ZZ21,40
28681654-8Uszczelka3,52
29513843-6Wirnik131,81
30240133-1Wentylator8,09
31211131-2Łożysko kulkowe 6001DDW45,09
32346547-3Shaft lock4,32
33233429-7Sprężyna 71,29
34286275-7Zatyczka1,38
35911118-1Śruba 4x161,39
36453292-4Blade cover-
37911118-1Śruba 4x161,39
38453290-8Duct-
39141314-9Obudowa ostrza kpl.154,61
40265594-4Śruba m6x18-
41266229-0Śruba M5x82,78
42262552-1Tuleja gumowa 64,94
43251247-1Wkręt M6x201,38
44213560-5Pierścień8,60
45211022-7Łożysko19,00
46227755-4Koło zębate 4065,62
47326127-1Wrzeciono12,19
48318820-1Kaseta łożyska13,80
49911223-4Śruba1,39
51285848-3Ustalacz łożyska4,27
52231878-2Sprężyna napinająca2,68
53318826-9Osłona ochronna65,62
54272271-1Dźwignia4,10
55266034-5Śruba 4x162,55
56961201-4Zeger S-426,78
57257279-6Pierścień 172,78
58224593-5Flansza wewnętrzna 359,02
59224409-4Flansza zewnętrzna 357,24
60266283-4Śruba 8x127,24
61911108-4Śruba1,39
62453362-9Płytka blokująca3,53
63272273-7Lever 70-
64264071-3Nakrętka hex M6-
65267100-1Podkładka 6 6201DW5,61
66257669-3Tuleja 62,68
67267100-1Podkładka 6 6201DW5,61
68141315-7Ogranicznik głębokości23,65
69251919-8Śruba 6x202,63
70165670-3Prowadnik kątowy6,91
71922137-2Śruba 4x20 zam. 922136-41,29
72256480-0Sztyft z kołnierzem 6-71,38
73252126-6Nakrętka sześciokątna M41,29
74252286-4Nakrętka3,38
75345590-9Prowadnica kątowa11,13
76256480-0Sztyft z kołnierzem 6-71,38
77318823-5Stopper3,53
78213062-1Oring3,26
79266734-7Śruba m5x86,91
80265571-6Śruba m6x108,60
81961012-7Pierścień zaciskowy1,35
82453165-1Dźwignia blokująca25,35
83233596-8Sprężyna 112,68
84911203-0Śruba M5x82,68
85453291-6Top guide-
86257982-9Pierścień blokujący2,68
87272272-9Dźwignia 457,24
88266735-5Hex.bolt m6x202,14
89267100-1Podkładka 6 6201DW5,61
90266208-8Śruba imbusowa M6x83,19
91266208-8Śruba imbusowa M6x83,19
92266208-8Śruba imbusowa M6x83,19
93318825-1Podstawa111,79
94266208-8Śruba imbusowa M6x83,19
95267100-1Podkładka 6 6201DW5,61
96252631-3Śruba m6 5006,91
A01164095-8Prowadnica równoległa12,72
A02453289-3Króciec odsysający-
A03911128-8Śruba1,35

SPRAWDŹ INNE SCHEMATY MAKITA

Firma EMA-ZBYT zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Podane ceny są cenami brutto z dnia 2021.06.06

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Części zamienne > Makita > HS6100 > Schemat