EMA-ZBYT, ul. Kraszewskiego 9/12, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 24 63

Schemat Pilarka tarczowa MAKITA HS7601 (HS7601J )

Części oryginalne MAKITA. Wyjątkiem są części zaznaczone etykietką Tani zamiennik lub Zamiennik polski
NrKodNazwaCena
1266024-8Śruba imbusowa 6x206,64
2224409-4Flansza zewnątrzna 356,78
3224473-5Flansza wewnętrzna 358,43
4961155-5Zeger6,33
5266034-5Śruba 4x162,42
6272258-3Dźwignia 374,85
7319188-8Pokrywa bezpieczeństwa45,46
8231887-1Sprężyna naciągowa 44,16
9345391-5Pierścień dystansowy2,64
10326444-9Wrzeciono9,91
11911226-8Śruba 5x181,28
12319088-2Kaseta łożyska9,91
13211129-9Łożysko kulkowe 6201  28,94
14285852-2Ustalacz łożyska4,02
15257173-2Pierścień3,86
16227793-6Koło zębate 3820,93
17961052-5Zeger  1,28
18211012-0Łożysko  7,28
19213512-6Oring12,39
20265117-8Śruba m6x201,23
21262556-3Tuleja gumowa 61,23
22142796-8Blade case complete-
23233117-6Sprężyna2,64
24345317-7Blokada wrzeciona3,47
25210059-1Łożysko kulkowe 6000DDW19,82
26240064-4Koło wentylatora 704,85
27513909-2Wirnik  
Zawiera: 25, 26, 28, 29
107,17
28681644-1Rodkładka izolująca3,33
29210005-4Łożysko19,82
30253192-6Podkładka2,51
31261103-7Podkładka gumowa2,56
32455354-4Dyfuzor2,64
33266329-6Śruba 5x601,28
34594649-1Stojan  67,79
35266326-2Wkręt pt 4x181,32
37265104-7Śruba m5x402,30
38643750-0Kapturek szczotki6,64
39191963-2Komplet szczotek węglowych CB-303  22,94
40142798-4Obudowa silnika kpl.75,35
41682540-6Osłona kabla6,64
42665865-3Przewód zasilający 1.0-2-2.545,46
43687052-4Klema kabla3,33
44266326-2Wkręt pt 4x181,32
45455362-5Handle cover-
46650245-6Przełącznik16,42
47654532-5Złącze6,33
48645192-4Noise suppressor-
49346311-2Dźwignia6,78
50257953-6Pierścień blokujący E122,56
51252199-9Nakrętka M8-132,56
52941201-0Podkładka1,28
53163547-6Ogranicznik głębokości14,08
54266396-1Śruba M82,56
56346826-9Płyta podstawy46,67
57265118-6Śruba M51,23
58256480-0Sztyft z kołnierzem 6-71,32
59346827-7Prowadnica kąta6,47
60252103-8Nakrętka3,21
61265754-8Śruba motylkowa M6x121,23
62317031-5Płytka kątowa17,36
63941151-9Podkładka1,33
64942151-2Podkładka1,33
65265765-3Śruba M6x21-
67453284-3Lock off button-
68231469-9Sprężyna 42,64
69265755-6Śruba M6x16-
70942151-2Podkładka1,33
71941151-9Podkładka1,33
72265754-8Śruba motylkowa M6x121,23
74346847-1Bracket-
75346846-3Plate-
76911106-8Śruba 4x81,33
77912107-9Śruba1,33
78912107-9Śruba1,33
79266436-5Śruba m5x81,23
80912212-2Śruba 5x121,23
A01783217-7Klucz imbusowy 5-
A02164095-8Prowadnica równoległa11,77

SPRAWDŹ INNE SCHEMATY MAKITA

Firma EMA-ZBYT zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Podane ceny są cenami brutto z dnia 2019.08.01

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Części zamienne > Makita > HS7601 (HS7601J) > Schemat