EMA-ZBYT, ul. Kraszewskiego 9/12, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 24 63

Schemat Pilarka tarczowa MAKITA HS7100

Części oryginalne MAKITA. Wyjątkiem są części zaznaczone etykietką Tani zamiennik lub Zamiennik polski
NrKodNazwaCena
1265995-6Śruba 4x182,56
2453288-5Rear cover-
3643650-4Nakrętka szczotki  4,02
4196018-8Komplet szczotek węglowych CB-17414,08
6265995-6Śruba 4x182,56
7911268-2Śruba 5x452,51
8141313-1Motor housing complete-
11645200-1Kondensator-
12453284-3Lock off button-
13231469-9Sprężyna 42,64
14650245-6Przełącznik16,42
16654532-5Złącze6,33
17265995-6Śruba 4x182,56
18687052-4Klema kabla3,33
19665890-4Przewód zasilający 1.0-2-4.053,03
20682540-6Osłona kabla6,64
21453282-7Handle cover-
22525854-9Stojan86,05
23266044-2Śruba 5x608,43
24453283-5Przegrona3,86
25261103-7Podkładka gumowa2,56
26421479-6Pierścień gumowy17,60
27210016-9Łożysko kulkowe 698ZZ19,82
28681654-8Uszczelka3,33
29513833-9Wirnik129,06
30240133-1Wentylator-
31211131-2Łożysko kulkowe 6001DDW41,73
32346547-3Shaft lock-
33233429-7Sprężyna 71,23
34286275-7Zatyczka1,32
35911118-1Śruba 4x161,33
36453287-7Blade cover-
37911118-1Śruba 4x161,33
38453285-1Duct-
39141311-5Osłona tarczy143,15
40265594-4Śruba m6x18-
41266229-0Śruba M5x82,64
42262552-1Tuleja gumowa 64,65
43251247-1Wkręt M6x201,32
44213560-5Pierścień8,03
45211022-7Łożysko17,60
46227754-6Koło zębate 4460,75
47326127-1Wrzeciono11,29
48318820-1Kaseta łożyska12,77
49911223-4Śruba1,33
51285848-3Ustalacz łożyska4,02
52231877-4Sprężyna 48,03
53318821-9Osłona ochronna53,46
54272271-1Dźwignia3,86
55266034-5Śruba 4x162,42
56961201-4Zeger S-426,33
57257279-6Pierścień 172,64
58224412-5Flansza wewnętrzna 35-
59224409-4Flansza zewnątrzna 356,78
60266283-4Śruba 8x126,78
61911108-4Śruba1,33
62453362-9Płytka blokująca3,33
63272273-7Lever 70-
64264071-3Nakrętka hex M6-
65267100-1Podkładka 6 6201DW5,26
66257669-3Tuleja 62,56
67267100-1Podkładka 6 6201DW5,26
68141312-3Ogranicznik głębokości16,42
69251919-8Śruba 6x202,51
70165670-3Prowadnik kątowy6,47
71922137-2Śruba 4x20 zam. 922136-41,23
72256480-0Sztyft z kołnierzem 6-71,32
73252126-6Nakrętka sześciokątna M41,23
74252103-8Nakrętka3,21
75345590-9Prowadnica kątowa10,38
76256480-0Sztyft z kołnierzem 6-71,32
77318823-5Stopper-
78213062-1Oring3,08
79266734-7Śruba m5x86,47
80265571-6Śruba m6x108,03
81961012-7Pierścień zaciskowy1,28
82453165-1Dźwignia blokująca23,46
83233596-8Sprężyna 112,56
84911203-0Śruba M5x82,56
85453286-9Top guide-
86257982-9Pierścień blokujący2,56
87272272-9Dźwignia 456,78
88266735-5Hex.bolt m6x20-
89267100-1Podkładka 6 6201DW5,26
90266208-8Śruba imbusowa M6x83,03
91266208-8Śruba imbusowa M6x83,03
92266208-8Śruba imbusowa M6x83,03
93318819-6Podstawa100,13
94266208-8Śruba imbusowa M6x83,03
95267100-1Podkładka 6 6201DW5,26
96252631-3Śruba m6 5006,47
A01164095-8Prowadnica równoległa11,77
A02453289-3Króciec odsysający-
A03911128-8Śruba1,28
A04B-02939Ostrze-

SPRAWDŹ INNE SCHEMATY MAKITA

Firma EMA-ZBYT zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Podane ceny są cenami brutto z dnia 2019.08.01

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Części zamienne > Makita > HS7100 > Schemat