EMA-ZBYT, ul. Kraszewskiego 9/12, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 24 63

Schemat Dłutownica MAKITA HK1820

Części oryginalne MAKITA. Wyjątkiem są części zaznaczone etykietką Tani zamiennik lub Zamiennik polski
NrKodNazwaCena
1286283-8Kapturek 388,03
2233966-1Sprężyna 196,47
3450275-5Osłona uchwytu narzędzia10,69
4234039-3Sprężyna 42-
5345874-5Prowadnica stalowa14,08
6450274-7Pierścień8,03
7216002-8Kulka 4,8  1,28
8331796-5Pierścień 25-
9262142-0Pierścień uretanowy 26-
10257288-5Pierścień  21,89
11345873-7Podkładka  3,86
12233916-6Sprężyna 21-29  2,42
13231985-1Sprężyna  2,72
14450273-9Barrel cover support-
15424066-0Barrel cover-
16213465-9Oring 31-
17318196-6Barrel-
18213606-7Oring  -
19922243-3Śruba imbusowa M5x256,47
20233956-4Pierścień sprężysty2,56
21257296-6Pierścień 39-
22213008-7Pierścień 22,43,21
23216022-2Kulka stalowa 7.0  1,23
24324837-4Uchwyt narzędzia235,98
25268226-2Sztyft 62,21
26324844-7Bolec udarowy21,89
27213128-7Oring bijaka  3,86
28424065-2Pierścień gumowy 13-
29267363-9Podkładka 129,91
30331849-0Cylinder-
31256862-6Sztyft cylindra 2,54,65
32331799-9Pierścień 2926,85
33234041-6Compression spring 32-
34345872-9Cup washer 29-
35213435-8Pierścień  2,42
36324847-1Striker-
37213283-5O-ring6,47
38213283-5O-ring6,47
39256087-2Sztyft2,64
40213262-3Oring2,42
41450278-9Łącznik korbowodu8,03
42331797-3Rekaw 29-
43450298-3Piston-
44922148-7Śruba imbusowa M4x25  2,56
45450277-1Crank housing cover-
46419988-7Pokrywa filtra2,64
47213218-6Oring  3,99
48443129-3Filtr2,64
49450276-3Crank cap-
50911133-5Śruba 4x18  1,33
51424067-8Seal ring-
52324845-5Wał korbowy30,58
53211232-6Łożysko kulkowe 6002LLU31,03
54213219-4Pierścień uszczelniający 1523,33
55265490-6Śruba imbusowa M4x162,56
56318202-7Bearing box-
57213513-4O-ring 392,64
58267126-3Podkładka4,02
59267126-3Podkładka4,02
60226675-9Helical gear 36-
61158523-3Crank housing complete-
62266041-8Śruba 5x253,33
63331798-1Fix guide-
64424068-6Cushion plate-
65211131-2Łożysko kulkowe 6001DDW41,73
66253748-5Podkładka 122,42
67241879-2Koło wentylatora8,03
68513743-0Wirnik187,99
69681644-1Rodkładka izolująca3,33
70210005-4Łożysko19,82
71450265-8Baffle plate-
72266211-9Śruba 5x402,34
73625809-5Stojan52,89
74450263-2Motor housing-
75263002-9Kołek gumowy  1,28
76631793-4Kontroler elektroniczny122,03
77645200-1Kondensator-
78638577-1Uchwyt szczotek węglowych32,23
79265995-6Śruba 4x182,56
80194160-9Komplet szczotek węglowych CB-350  15,51
81450264-0Rear cover-
82265995-6Śruba 4x182,56
83234022-0Sprężyna2,64
84265995-6Śruba 4x182,56
85450280-2Spring guide-
86450272-1Handle base-
87450279-7Dust cover support-
88424069-4Dust cover-
89450271-3Lock on button-
90234040-8Compression spring 8-
92961011-9Zeger  1,28
93188495-8Uchwyt-
94450269-0Switch lever-
95158522-5Switch holder complete-
96650597-5Wyłącznik43,03
97450267-4Handle cover-
98265995-6Śruba 4x182,56
99265995-6Śruba 4x182,56
100687169-3Zacisk przewodu zasilającego2,56
101665883-1Przewód zasilający 1.0-2-5.067,79
102682573-1Osłona przewodu zasil.4,02
103864601-6Etykieta-
104911234-9Śruba m5x20-
105266041-8Śruba 5x253,33
106313139-3Tuleja kołnierzowa4,85
107266041-8Śruba 5x253,33
108423122-3Płytka2,42
109213142-3O-ring 352,56
A01158024-1Zaczep kabla8,03
A02824789-4Walizka transportowa-

SPRAWDŹ INNE SCHEMATY MAKITA

Firma EMA-ZBYT zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Podane ceny są cenami brutto z dnia 2019.08.01

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Części zamienne > Makita > HK1820 > Schemat