EMA-ZBYT, ul. Kraszewskiego 9/12, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 24 63

Schemat Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH 45 MEY

Części oryginalne HITACHI. Wyjątkiem są części zaznaczone etykietką Tani zamiennik lub Zamiennik polski
NrKodNazwaCena
1337-562FRONT CAP NEW JUL16,31
2318-590Pierscień uszczelniający7,53
3338-155RETAINER WASHER NEW DEC26,35
4338-154GRIP NEW DEC10,04
5339-053RETAINER DAMPER (A) NEW DEC46,42
6338-153BIT LOCK HOLDER NEW60,22
7339-051THRUST PLATE NEW DEC36,38
8339-052RETAINER SPRING NEW11,29
9337-557SPRING HOLDER (A) NEW JUL7,53
10872-470Oring7,53
11998-471Śruba M5X126,27
12338-120CYLINDER CASE COVER NEW56,46
13318-757RETAINER RING D3536,38
14321-839RETAINING RING D6220,07
15600-7DDŁożysko46,42
16321-297Podkładka łożyska20,07
17321-301Uszczelniacz26,35
18338-121CYLINDER CASE NEW125,46
19991-712HEX.SOCKET HD.BOLT (W/FLANGE)6,27
20338-142O-RING (F) NEW5,02
21338-124RETAINER DAMPER HOLDER NEW31,37
22338-123RETAINER DAMPER (B) NEW23,84
23339-047DAMPER SLEEVE NEW5,65
24338-122RETAINER WASHER DAMPER NEW32,62
25337-554BIT LOCK27,60
26338-125Tuleja uchwytu narzędzia125,46
27313-057Rolka17,56
28324-921Oring13,80
29338-126SECOND HAMMER NEW57,71
30338-127DAMPER WASHER NEW32,62
31324-923Amortyzator13,80
32338-128DAMPER HOLDER NEW25,09
33338-129CYLINDER NEW125,46
34338-133STRIKER NEW58,97
35338-134O-RING (E) NEW20,07
36338-136LOCK SPRING WASHER NEW5,65
37338-130SPRING HOLDER (B) NEW10,04
38338-137LOCK SPRING NEW NOV8,78
39338-135LOCK SLEEVE NEW NOV7,53
40338-131CLUTCH SPRING NEW NOV8,78
41338-132CLUTCH NEW NOV119,19
42338-138SLEEVE NEW7,53
43338-157SLIDER NEW16,31
44338-139METAL (A) NEW40,15
45338-140METAL WASHER NEW5,65
46338-141BEVEL GEAR NEW62,73
47338-134O-RING (E) NEW20,07
48338-147PISTON NEW33,87
49338-149PISTON PIN NEW20,07
50339-049Korbowód55,20
51335-303Łożysko igiełkowe23,84
52961-501Śruba hex D5X604,39
53944-954Uszczelnienie łożyska6,27
54620-1VVŁożysko20,07
55340-898STATOR SENSOR PCB SET 100-127 VOLT NEW163,10
55340-899STATOR SENSOR PCB SET 220-240 VOLT NEW DEC163,10
56338-168HOUSING NEW75,28
57333-225Uszczelnienie przeciwpyłowe6,27
58338-170TAIL COVER NEW15,06
59998-485Śruba hex M5X146,27
60620-2DDŁożysko kulkowe32,62
61980-700Podkładka przeciwpyłowa4,39
62360-992Wirnik430,50
63338-183CONTROLLER ASS Y 220-240 VOLT NEW DEC326,20
63338-182CONTROLLER ASS Y 100-127 VOLT NEW NOV326,20
64339-056RUBBER SHEET (C) NEW13,80
65339-055RUBBER SHEET (A) NEW5,65
66339-057RUBBER SHEET (D) NEW10,04
67338-184PANEL ASS Y NEW DEC58,97
68991-690Śruba M5 x 124,39
69991-711Tulejka dystansowa4,39
70338-173Uchwyt30,11
71338-181FILTER PCB SET 220-240 VOLT NEW SEP60,22
71338-180FILTER PCB SET 100-127 VOLT NEW NOV60,22
72339-058FILTER PACKING NEW7,53
73310-123Obudowa wewnętrzna45,17
74310-124Podkładka amortyzująca17,56
75338-162HANDLE DAMPER HOLDER NEW5,02
76338-176BELLOWS NEW27,60
77337-588TRIGGER NEW5,02
78337-587SWITCH57,71
79338-174Uchwyt30,11
80307-028Śruba czarna D4X256,27
81958-308ZPILLAR TERMINAL (A)36,38
82940-778Odgiętka kabla8,78
83960-266Zacisk kabla sieciowego4,39
84984-750Śruba z podkładką D4X165,02
86338-175HANDLE SHAFT NEW3,14
87338-197BACK COVER NEW35,13
88994-192Śruba2,51
90338-171ON LOCK BUTTON NEW5,65
91338-172ON LOCK SPRING NEW5,65
92338-185ON LOCK PCB (A) ASS Y NEW NOV41,40
93339-059PACKING (A) NEW5,65
95337-577WING BOLT NEW SEP5,65
96949-859Rolka D2X8 (10 szt.)8,78
97338-166MOUNT NEW23,84
98949-556Nakrętka M66,27
99333-227Śruba56,46
100338-165BAND NEW32,62
101949-859Rolka D2X8 (10 szt.)8,78
102939-540Pierścień ustalający8,78
103338-144Wał korbowy87,82
104971-750Wpust6,27
105948-391Pierścień10,04
106620-3DDŁożysko kulkowe26,35
107996-363Oring10,04
108878-713Oring12,55
109338-191WASHER NEW5,65
110338-195WEIGHT NEW119,19
111338-179ON LOCK PCB NEW35,13
112338-192WEIGHT PIN NEW21,33
113306-061SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M5X306,27
114338-193LEAF SPRING (A) NEW6,27
115328-906Uchwyt36,38
116338-190BASE NEW50,18
117338-194WEIGHT BUMPER NEW1,88
118990-079Śruba M5X166,27
119339-050FELT PACKING (D) NEW13,80
120338-161CRANK COVER NEW21,33
121338-177HEX.SOCKET HD.BOLT M5X18 (W/FLANGE)5,65
122338-159CHANGE LEVER NEW NOV12,55
123337-567LEVER SPRING NEW2,51
124959-149Kulka3,76
125878-885Oring4,39
126338-158LEVER SHAFT HOLDER NEW22,58
127939-547Pierścień22,58
128326-257Oring20,07
129338-156CHANGE PLATE NEW6,27
130986-940Śruba M6X456,27
131324-544Uszczelka10,04
132339-048VALVE NEW7,53
133339-054FELT PACKING (A) NEW5,65
134338-143CRANK CASE NEW175,64
135313-050Uszczelniacz22,58
136338-178SLIP CLUTCH ASS Y NEW150,55
137338-150BEVEL PINION NEW36,38
138944-109Wpust6,27
139338-151COLLAR NEW7,53
140600-2DDŁożysko33,87
141313-058Podkładka6,27
142313-053Podkładka20,07
143321-281Uchwyt koła zębatego81,55
144320-343Rolka20,07
145321-282Sprężyna7,53
146338-152SECOND GEAR NEW62,73
147321-283Podkładka69,00
148629-VVMŁożysko26,35
149944-525Uszczelniacz łożyska6,27
150971-745Uszczelniacz25,09
151338-145FIRST GEAR NEW100,37
152338-146SECOND PINION NEW26,35
153939-299Łożysko igiełkowe40,15
154338-167SEAL PACKING NEW5,65
155321-313Śruba hex M6X2210,04
156338-169GEAR COVER NEW106,64
S-30981-840Smar przekładniowy 30g  31,37
S-70308-471Smar przekładniowy 70g48,93

SPRAWDŹ INNE SCHEMATY HITACHI

Firma EMA-ZBYT zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Podane ceny są cenami brutto z dnia 2019.06.01

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Części zamienne > Hitachi > DH 45 MEY > Schemat