EMA-ZBYT, ul. Kraszewskiego 9/12, 37-500 Jarosław, tel. 16 621 24 63

Schemat Młot kujący DEWALT D25810 Type1 (D25810-QS Type1)

Części oryginalne DEWALT. Wyjątkiem są części zaznaczone etykietką Tani zamiennik lub Zamiennik polski
NrKodNazwaCena
1N491963Wirnik213,41
2N492871Tłok58,40
8330003-60Łożysko12,55
9N466979Magnes18,24
11327575-00Tuleja5,68
12N110358Łożysko 60814,06
13N495599Uszczelniacz14,06
14577745-01Łożysko kulowe21,41
15488147-01Pierścień sprężynujący-
23N444288Tłok34,97
24N406775Korbowód12,55
25N446699Pin5,19
26N446701Pierścienie tłokowe5,19
27N446544Oring16,73
28N492863Suwak50,68
29N446544Oring16,73
30N567968Wrzeciono300,13
31N474624Oring7,21
32N445510Panew7,34
33N460601Tłumik drgań14,06
34N462095Podkładka16,73
35N539518Dystans11,39
36N526268Podkładka5,18
37N526259Łożysko43,33
38N492872Element zbijaka102,36
39N244259Uszczelniacz25,60
40N487314Oring16,73
41N567968Wrzeciono300,13
42N506091Osłona230,19
44N532520Oring9,36
45N445599Tuleja28,13
46N433094Tuleja12,55
47N437808Sprężyna4,69
48N437814Sprężyna6,21
49N460603Podpora4,69
50N539527Ustalacz5,18
51N432556Oring 54 X 414,06
52N526257Tuleja7,21
53N446361Oring10,39
54N532870Pierścień sprężynujący5,68
55N464914Kołpak8,34
56N492873Wał korbowy120,61
58323711-26O-Ring 5 x 1.25,18
64N553858Oring5,18
65N435997Mimośród6,21
66N422798Płyta6,21
67N422797Płyta4,69
68N445171Śruba M4 X 124,18
71N435623Wentylator przegrody7,34
76N433780Osłona silnika66,76
77N449094Pokrywa łożyska4,18
78N492847Stojan120,61
80N422796Uszczelnienie6,21
81N492875Skrzynka przekładni110,60
82324007-11Śruba TORX M5 x 18  5,18
83N444425Sprężyna szczotki4,18
84N448156Zwój43,33
85N504436Oring 18 X 4.54,18
86N452721Kołpak 5KG6,21
87N395554Filc5,19
89325878-00Wałek  8,34
90N038151Filc  7,21
91N465749Podkładka 29 X 55 X 1.86,21
92323395-06Sprężyna5,18
93487118-00Sprężyna  6,19
94N464690Osłona4,18
95N468172Pin blokujący5,19
96N464913Tuleja34,97
97326575-01Pierścień  18,24
98N465586Pierścień uszczelniający66,76
99N429783Pokrywa25,60
104N463364Burta prawa7,21
105N452497Burta lewa10,39
106N445171Śruba M4 X 124,18
107N464282Wybierak - podzespół11,53
108330065-08Śruba M4 X 18 T205,18
109N452043Miech6,21
110N452385Komplet przewodów66,76
111N452042Miech8,36
112N152623Ogranicznik21,41
113N492860Chwytak dwuszczękowy - zestaw43,33
1141005752-00Przewód zasilający(euro)43,33
115N467531Wyłącznik66,76
116821070Zacisk przewodu5,18
118488065-01Język spustowy8,36
119N159443Ośka5,19
120N106188Ugięcie resoru5,19
121323091-01Osłona przewodu7,21
123324007-11Śruba TORX M5 x 18  5,18
125N438602Zakończenie28,13
126N438601Chwytak dwuszczękowy34,97
127N492877Moduł sterowania131,00
128N449848Wspornik4,18
129N371839Śruba M4 X 22 T204,18
130N450546Przewód - podzespół12,55
132324007-11Śruba TORX M5 x 18  5,18
133330065-10Śruba5,18
134N492849Komplet szczotek węglowych28,13
135N450097Zestaw ze szczotkami - podzespół6,21
136N086775Śruba M3 X 84,18
150N466680Uchwyt boczny - podzespół110,60
151N466673Zacisk21,41
152N505367Uchwyt - podzespół50,68
153N466679Zacisk28,13
154N466678Śruba5,19
155N466677Podkładka zaciskowa4,18
160N196274Etykieta4,18
200N557838Wrzeciono480,16
800578970-04Smar 150g110,60
821N495323Tabliczka znamionowa5,18
8371003961-99S.t.płyta podporowa1569,55
8371003966-99Przyrząd do demontażu uczczelki566,53
8371003965-99Przyrząd do montażu uczczelki325,25
8371003964-99Przyrząd do montażu uczczelki528,65
8371003962-99Przyrząd do demontażu1248,43
847N513646Zestaw naprawczy 230V150,88
8481004727-68Zestaw naprawczy 230V280,24
861N469730Skrzynka zestawu199,91

SPRAWDŹ INNE SCHEMATY DEWALT

Firma EMA-ZBYT zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Podane ceny są cenami brutto z dnia 2020.05.28

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Części zamienne > DeWalt > D25810 (D25810-QS) > Schemat Type1